ANO Bads Bērnu tiesības Cilvēka cieņa Cilvēka orgānu tirdzniecība Cilvēktiesības Cilvēktiesību gids Cilvēktiesību izglītība Cilvēktirdzniecība Dati Demokrātija Dezinformācija Diskriminācija Droša vide Dzimumu līdztiesība ECK ECSR ECT Eiropas Komisija Eiropas Padome Eiropas Parlaments Eiropas Savienība Eiropas Savienības Pamattiesību harta Eiropas Sociālā harta Enerģētika ES EST GDPR Ģimene Humanitārās tiesības ICC ICJ Ieslodzījuma vietas Ilgtspējīga attīstība Imigrācija Integrācija Interneta starpnieki Internets Invaliditāte Īpašuma tiesības Izglītība Jaunatne Jaunrades brīvība Karš Kibernoziedzība Kibervardarbība Klimata krīze Konkurss Korupcija Kriminālprocess Laba pārvaldība Labvēlīga vide LGBT LU Mājokļa un korespondences neaizskaramība Mākslīgais intelekts Mediji Medijpratība Migrācija Minoritātes Nabadzība Naida runa Necilvēcīgas vai pazemojošas izturēšanās aizliegums Nodarbošanās brīvība Patvērums Personas dati Pilsoniskā sabiedrība Preses brīvība Rase Reliģijas brīvība Sabiedrības līdzdalība Satversmes tiesa SCOTUS Seksuālā ekspluatācija Seniori Sievietes Sociālās un ekonomiskās tiesības Sociālie tīkli Spīdzināšanas aizliegums Taisnīga tiesa Tehnoloģijas Tiesības uz brīvību un drošību Tiesības uz dzīvību Tiesības uz īpašumu Tiesības uz privāto dzīvi Tiesībsargs Tiesiskā vienlīdzība Tiesu varas neatkarība Trauksmes celšana Ukraina UNESCO Uzņēmējdarbība Valsts dienests Vārda brīvība Vardarbība Vēlēšanas Veselība Vides piekļūstamība Vides tiesības Viendzimuma laulība Viendzimuma pāru aizsardzība Vienlīdzīgas iespējas Žurnālisms Rādīt visas tēmas

Cilvēktiesības.info 2022. gads. Uz tikšanos 9. janvārī!

Cilvēktiesības.info no 2022. gada 23. decembra līdz 2023. gada 8. janvārim dodas atpūtā.

Tuvojoties gada noslēgumam, Cilvēktiesības.info komanda vēlas atskatīties uz šajā gadā paveikto. Ļoti priecājamies, ka mūsu portāls turpina augt un šā gada laikā tam pievienojušies 20 jauni autori un 2 jauni institucionālie partneri. Tas devis iespēju apskatīt plašu aktuālo tēmu klāstu – vides un klimata jautājumus, mediju un izteiksmes brīvību, līdztiesību un sociālo integrāciju sabiedrībā un daudzus citus. Sekojot notikumiem pasaulē, šogad portālu papildinājām arī ar jauna veida saturu. Paužot atbalstu Ukrainas cilvēkiem, izveidojām īpašu rakstu sēriju, kas veltīta notikumiem Ukrainā. Tāpat pirmo reizi tika rīkots studentu rakstu konkurss sadarbībā ar Tiesībsarga biroju “Ļauj cilvēktiesībām runāt!”, tādējādi dodot iespēju studentiem sacensties, attīstīties un arī iesaistīties portālā publicējamo rakstu gatavošanā.

Vēlamies pateikties visiem autoriem un partneriem, kas iesaistījās portāla satura veidošanā un mērķa nodot cilvēktiesību zināšanas sabiedrībai īstenošanā, kā arī lasītājiem par interesi portāla veidotajā saturā! Tāpat pateicamies Sabiedrības integrācijas fondam un EEZ/Norvēģijas grantu programmai par finansiālu atbalstu šajā gadā un ceram uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk.

Noslēdzot šā gada darba sezonu, portāls Cilvēktiesības.info no 2022. gada 23. decembra līdz 2023. gada 8. janvārim dodas atpūtā. Novēlam gaišus un mierpilnus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu! Uz tikšanos nākamajā gadā!

Cilvēktiesības.info redaktores