ANO Bads Bērnu tiesības Cilvēka cieņa Cilvēka orgānu tirdzniecība Cilvēktiesības Cilvēktiesību gids Cilvēktiesību izglītība Cilvēktirdzniecība Dati Demokrātija Dezinformācija Diskriminācija Droša vide Dzimumu līdztiesība ECK ECSR ECT Eiropas Komisija Eiropas Padome Eiropas Parlaments Eiropas Savienība Eiropas Savienības Pamattiesību harta Eiropas Sociālā harta Enerģētika ES EST GDPR Ģimene Humanitārās tiesības ICC ICJ Ieslodzījuma vietas Ilgtspējīga attīstība Imigrācija Integrācija Interneta starpnieki Internets Invaliditāte Īpašuma tiesības Izglītība Jaunatne Jaunrades brīvība Karš Kibernoziedzība Kibervardarbība Klimata krīze Klimats Konkurss Korupcija Kriminālprocess Laba pārvaldība Labvēlīga vide LGBT LU Mājokļa un korespondences neaizskaramība Mākslīgais intelekts Mediji Medijpratība Migrācija Minoritātes Nabadzība Naida runa Necilvēcīgas vai pazemojošas izturēšanās aizliegums Nodarbošanās brīvība Nodokļi Patvērums Personas dati Pilsoniskā sabiedrība Preses brīvība Rase Reliģijas brīvība Sabiedrības līdzdalība Satversmes tiesa SCOTUS Seksuālā ekspluatācija Seniori Sievietes Sociālās un ekonomiskās tiesības Sociālie tīkli Spīdzināšanas aizliegums Taisnīga tiesa Tehnoloģijas Tiesības uz brīvību un drošību Tiesības uz dzīvību Tiesības uz īpašumu Tiesības uz privāto dzīvi Tiesībsargs Tiesiskā vienlīdzība Tiesu varas neatkarība Trauksmes celšana Ukraina UNESCO Uzņēmējdarbība Valsts dienests Vārda brīvība Vardarbība Vēlēšanas Veselība Vides piekļūstamība Vides tiesības Viendzimuma laulība Viendzimuma pāru aizsardzība Vienlīdzīgas iespējas Žurnālisms Rādīt visas tēmas

Cilvēktiesības.info 2023. gads. Uz tikšanos 8. janvārī!

Portāls no 2023. gada 23. decembra līdz 2024. gada 7. janvārim dodas atpūtā.

Tuvojoties gada noslēgumam, Cilvēktiesības.info komanda vēlas atskatīties uz šajā gadā paveikto. Priecājamies, ka mūsu portāls turpina augt un šā gada laikā tam pievienojušies 19 jauni autori. Kopā mums ir izdevies informēt lasītājus par attīstību jau zināmos problēmjautājumos, kā arī izgaismot jaunus izaicinājumus cilvēktiesībās. Piemēram, šajā gadā rakstījām par tehnoloģiju attīstības radītajiem izaicinājumiem cilvēktiesībās, privātās dzīves aizsardzību, vārda un mediju brīvību, tiesībām uz taisnīgu tiesu, vides un klimata jautājumiem, viendzimuma pāru tiesību aizsardzību un daudziem citiem. Portālā arī izveidota jauna sadaļa “Sarunas”, kurā publicējam sarunas ar cilvēkiem, kas strādā cilvēktiesību aizsardzības jomā vai citādi ir saistīti ar cilvēktiesībām. Tāpat, turpinot iepriekšējā gadā uzsākto tradīciju, otro reizi sadarbībā ar Tiesībsarga biroju rīkojām rakstu konkursu “Ļauj cilvēktiesībām runāt!”.

Vēlamies pateikties visiem autoriem un partneriem, kas aktīvi piedalās portāla satura veidošanā un palīdz mums nodot zināšanas par cilvēktiesību aktualitātēm plašākai sabiedrībai. Paldies arī lasītājiem par interesi portāla veidotajā saturā! Tāpat pateicamies Sabiedrības integrācijas fondam un EEZ/Norvēģijas grantu programmai par finansiālu atbalstu šajā gadā un ceram uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk.

Noslēdzot šā gada darba sezonu, portāls Cilvēktiesības.info no 2023. gada 23. decembra līdz 2024. gada 7. janvārim dodas atpūtā. Novēlam gaišus un mierpilnus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu! Uz tikšanos nākamajā gadā!

Cilvēktiesības.info redaktores