Ielūgums

Cilvēktiesību nozīme valsts pārvaldes darbā

20. maijs 10:30–16:30 / Eiropas Savienības māja, Kamīnzāle 2. stāvā, Aspazijas bulvāris 28 / Dalība bez maksas

Nevalstiskā organizācija Baltic Human Rights Society sadarbībā ar Valsts administrācijas skolu aicina jūs uz interaktīvu semināru “Cilvēktiesību nozīme valsts pārvaldes darbā”, kas notiks 20. maijā Eiropas Savienības mājā.

Semināra mērķis ir atspoguļot cilvēktiesību klātbūtni un nozīmi ikvienā valsts pārvaldes jomā, iepazīstināt dalībniekus ar cilvēktiesību izglītības un pašpalīdzības platformas “Cilvēktiesību gids” izmantošanu ikdienas darbā, kā arī uzzināt dalībnieku viedokli par to, kā efektīvi nodrošināt cilvēktiesību apguvi valsts pārvaldes darbiniekiem. 

Semināru vadīs Dr. Arina Melse, Rīgas Juridiskās augstskolas vieslektore, un Ilze Tralmaka, Saeimas Juridiskā biroja vecākā tieslietu padomniece. Semināra ievadā moderatori sniegs īsu ieskatu galvenajos cilvēktiesību jautājumos, taču turpinājumā dalībniekiem būs iespēja iepazīt cilvēktiesības dziļāk caur praktiskiem uzdevumiem un iesaistīties diskusijā. 

Sīkāk ar semināra norisi var iepazīties tā programmā zemāk.

Aicinām ikvienu valsts pārvaldē strādājošo interesentu pievienoties, iepriekš reģistrējoties. Dalība bez maksas. Vietu skaits ir ierobežots. 

Pasākumu finansiāli atbalsta Latvijas Republikas Kultūras ministrija un Eiropas Komisijas Erasmus+ programma, kuru Latvijā administrē Valsts izglītības un attīstības aģentūra.

Programma

Raksts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raksta saturu atbild raksta autors saskaņā ar Cilvēktiesības.info lietošanas noteikumiem.