ANO Bads Bērnu tiesības Cilvēka cieņa Cilvēka orgānu tirdzniecība Cilvēktiesības Cilvēktiesību gids Cilvēktiesību izglītība Cilvēktirdzniecība Dati Demokrātija Dezinformācija Diskriminācija Droša vide Dzimumu līdztiesība ECK ECSR ECT Eiropas Komisija Eiropas Padome Eiropas Parlaments Eiropas Savienība Eiropas Savienības Pamattiesību harta Eiropas Sociālā harta Enerģētika ES EST GDPR Ģimene Humanitārās tiesības ICC ICJ Ieslodzījuma vietas Ilgtspējīga attīstība Imigrācija Integrācija Interneta starpnieki Internets Invaliditāte Īpašuma tiesības Izglītība Jaunatne Jaunrades brīvība Karš Kibernoziedzība Kibervardarbība Klimata krīze Konkurss Korupcija Kriminālprocess Laba pārvaldība Labvēlīga vide LGBT LU Mājokļa un korespondences neaizskaramība Mākslīgais intelekts Mediji Medijpratība Migrācija Minoritātes Nabadzība Naida runa Necilvēcīgas vai pazemojošas izturēšanās aizliegums Nodarbošanās brīvība Patvērums Personas dati Pilsoniskā sabiedrība Preses brīvība Rase Reliģijas brīvība Sabiedrības līdzdalība Satversmes tiesa SCOTUS Seksuālā ekspluatācija Seniori Sievietes Sociālās un ekonomiskās tiesības Sociālie tīkli Spīdzināšanas aizliegums Taisnīga tiesa Tehnoloģijas Tiesības uz brīvību un drošību Tiesības uz dzīvību Tiesības uz īpašumu Tiesības uz privāto dzīvi Tiesībsargs Tiesiskā vienlīdzība Tiesu varas neatkarība Trauksmes celšana Ukraina UNESCO Uzņēmējdarbība Valsts dienests Vārda brīvība Vardarbība Vēlēšanas Veselība Vides piekļūstamība Vides tiesības Viendzimuma laulība Viendzimuma pāru aizsardzība Vienlīdzīgas iespējas Žurnālisms Rādīt visas tēmas

Konference

ERA konference: mākslīgais intelekts un krimināltiesības

13.-14. jūnijs / Dublina un tiešsaiste

Šā gada 13. un 14. jūnijā Dublinā norisināsies Eiropas Tiesību Akadēmijas (ERA) rīkota konference par mākslīgo intelektu un krimināltiesībām. Konferencē tiks diskutēts par to, kā mākslīgo intelektu var izmantot kriminālprocesā, lai apkarotu noziedzību aktīvāk un preventīvāk. Tāpat tiks aplūkoti iespējamie risinājumi mākslīgā intelekta radīto risku novēršanai.

Konferencē plānots aplūkot šādus jautājumus:

  • Kas ir mākslīgais intelekts un kas par to būtu jāzina praktizējošiem juristiem
  • Roboti, kas nodara kaitējumu: praktiski jautājumi izmeklēšanā
  • Mākslīga intelekta izmantošana, lai prognozētu noziedzīgus nodarījumus
  • Sejas atpazīšanas tehnoloģijas policijas darbā
  • Neobjektivitāte mašīnmācībā un mākslīgā intelekta sistēmās
  • Notiesāšana un mākslīgais intelekts.

Konference paredzēta praktizējošiem juristiem, tiesnešiem, prokuroriem, tiesību aizsardzības iestādēm, ierēdņiem un politikas veidotājiem.

Konferences programma un informācija par pieteikšanās kārtību atrodama ERA mājaslapā.

ERA (Academy of European Law) ir Eiropas tiesību ekspertīzes un debašu centrs, kas piedāvā iespējas mācīties, diskutēt un veidot kontaktus ar labākajiem jomas ekspertiem. ERA mērķis ir veicināt izpratni par Eiropas Savienības tiesībām un labāko praksi šajā jomā, nodrošinot praktizējošiem juristiem no visas Eiropas apmācību, kā arī forumu apspriedēm un informācijas apmaiņai.