Konference

Cilvēktiesību izglītības konference Igaunijā

29.–30. oktobris / Tallina / Pieteikšanās līdz 4. septembrim

Jaunatnes starptautisko projektu aģentūra (JSPA) aicina līdz 4. septembrim pieteikties cilvēktiesību konferencei, kas tiek organizēta “Erasmus+” ilgtermiņa projekta “Jaunatne par cilvēktiesībām” (2016–2019) ietvaros. Konferences mērķis ir dot iespēju dažāda līmeņa ekspertiem un citiem ar jomu saistītiem interesentiem satikties un diskutēt par cilvēktiesību izglītību darbā ar jaunatni. 

Konferences rezultāti tiks apkopoti politisko rekomendāciju formā, lai tos varētu iesniegt un prezentēt “Erasmus+” programmas veidotājiem, kā arī izmantot tos jaunatnes politikas attīstībā.

Konferencē:

  • būs iespēja dalīties ar pieredzi par cilvēktiesību izglītību darbā ar jaunatni;
  • tiks prezentēti projekta “Jaunatne par cilvēktiesībām” rezultāti;
  • tiks radīts starpsektoru sadarbības plāns, lai aktualizētu cilvēktiesību izglītības jautājumus darbā ar jaunatni.

Konferencei aicināti pieteiktie jaunatnes darbinieki, valsts vai pašvaldību pārstāvji, universitāšu, izglītības iestāžu pārstāvji, jaunatnes mācību vadītāji, jaunatnes tīklu pārstāvji, NVO pārstāvji, kas strādā jaunatnes jomā vai ar cilvēktiesību izglītības jautājumiem.

Konference norisināsies angļu valodā.

Vairāk informācijas par dalību un konference atrodama JSPA mājas lapā.

Konferences programma (angļu valodā)

Piesakies

Raksts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raksta saturu atbild raksta autors saskaņā ar Cilvēktiesības.info lietošanas noteikumiem.