Konference

Tiesībsarga ikgadējā cilvēktiesību un labas pārvaldības konference

11.–13. decembris / Tiesībsarga birojs, Baznīcas iela 25, 4. stāvā, Rīga

Kā katru gadu, Starptautiskās cilvēktiesību dienas ietvaros no š.g. 11.–13. decembrim tiesībsargs rīko konferenci par aktuāliem cilvēktiesību jautājumiem. Katru gadu konference pulcē lielu skaitu jomas ekspertu un speciālistu, kas dalās savā pieredzē un sniedz skatījumu nākotnes risinājumiem. Arī šogad ir izvirzītas vairākas ļoti aktuālas tēmas, kas sakrīt gan ar tiesībsarga prioritātēm, gan ar starptautisko cilvēktiesību organizāciju prioritātēm.

Konferences programmas darba versija. Informējam, ka programma var tik papildināta vai koriģēta.

Tiesībsarga konferenci var apmeklēt ikviens interesents. Jo īpaši ir aicināti attiecīgo jomu eksperti un jomās strādājošie. Aicinām laikus reģistrēties konferencei, jo vietu skaits ir ierobežots.

Konferenču telpas ietilpības dēļ dalību apstiprināsim katras tēmas pirmajiem 100 klausītājiem. Dalība konferencē ir bez maksas. Konferences dalībnieki var tikt fotogrāfēti un filmēti. Konferencei tiks nodrošināta arī video tiešraide. Tiesībsarga konferences dalībnieku prezentācijas būs pieejamas Tiesībsarga biroja mājas lapā (ar runātāja piekrišanu).

Reģistrējies

Konference norisināsies Tiesībsarga birojā, Baznīcas ielā 25, 4. stāvā, Rīgā. Informējam gan, ka Tiesībsarga biroja ēka nav nodrošināta ar liftu. Jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām.