Konference

Tiešsaiste: ERA konference par Eiropas tiesībām un Eiropas vērtību aizsardzību

16. oktobris / Brisele / Ar iepriekšēju reģistrēšanos iespēja sekot tiešsaistē

Eiropas Savienības Žana Monē (Jean Monnet) programmas trīsdesmitgades ietvaros Eiropas tiesību akadēmija (ERA) organizē augsta līmeņa konferenci par Eiropas vērtību aizsardzību Eiropas tiesībās.

Konferencē vispirms tiks detalizēti analizēts Eiropas vērtību saturs. Pēc tam nākamie paneļi dziļāk aplūkos to, kā Eiropas tiesības šīs vērtības aizsargā pret iekšēju un ārēju apdraudējumu. Konferencē tiks analizēti arī iespējamie konflikti starp vērtībām, ko aizsargā Eiropas Savienības tiesības no vienas puses un dalībvalstu konstitucionālās tiesības no otras puses. 

Konferencei būs iespējams sekot tiešsaistē ERA mājas lapā. Konferences straumēšana ir bez maksas, bet tai nepieciešams iepriekš reģistrēties.

Konferences vērotājiem būs arī iespēja tiešsaistē uzdot jautājumus konferences dalībniekiem. 

Sīkāka informācija un tehniskā informācija par pieeju semināram tiešsaistē ir pieejama Eiropas Tiesību akadēmijas mājas lapā

ERA (Academy of European Law) ir Eiropas tiesību ekspertīzes un debašu centrs, kas piedāvā iespējas mācīties, diskutēt un veidot kontaktus ar labākajiem jomas ekspertiem. ERA mērķis ir veicināt izpratni par Eiropas Savienības tiesībām un labāko praksi šajā jomā, nodrošinot praktizējošiem juristiem no visas Eiropas apmācību, kā arī forumu apspriedēm un informācijas apmaiņai.

Raksts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raksta saturu atbild raksta autors saskaņā ar Cilvēktiesības.info lietošanas noteikumiem.