ANO Bads Bērnu tiesības Cilvēka cieņa Cilvēka orgānu tirdzniecība Cilvēktiesības Cilvēktiesību gids Cilvēktiesību izglītība Cilvēktirdzniecība Dati Demokrātija Dezinformācija Diskriminācija Droša vide Dzimumu līdztiesība ECK ECSR ECT Eiropas Komisija Eiropas Padome Eiropas Parlaments Eiropas Savienība Eiropas Savienības Pamattiesību harta Eiropas Sociālā harta Enerģētika ES EST GDPR Ģimene Humanitārās tiesības ICC ICJ Ieslodzījuma vietas Ilgtspējīga attīstība Imigrācija Integrācija Interneta starpnieki Internets Invaliditāte Īpašuma tiesības Izglītība Jaunatne Jaunrades brīvība Karš Kibernoziedzība Kibervardarbība Klimata krīze Konkurss Korupcija Kriminālprocess Laba pārvaldība Labvēlīga vide LGBT LU Mājokļa un korespondences neaizskaramība Mākslīgais intelekts Mediji Medijpratība Migrācija Minoritātes Nabadzība Naida runa Necilvēcīgas vai pazemojošas izturēšanās aizliegums Nodarbošanās brīvība Patvērums Personas dati Pilsoniskā sabiedrība Preses brīvība Rase Reliģijas brīvība Sabiedrības līdzdalība Satversmes tiesa SCOTUS Seksuālā ekspluatācija Seniori Sievietes Sociālās un ekonomiskās tiesības Sociālie tīkli Spīdzināšanas aizliegums Taisnīga tiesa Tehnoloģijas Tiesības uz brīvību un drošību Tiesības uz dzīvību Tiesības uz īpašumu Tiesības uz privāto dzīvi Tiesībsargs Tiesiskā vienlīdzība Tiesu varas neatkarība Trauksmes celšana Ukraina UNESCO Uzņēmējdarbība Valsts dienests Vārda brīvība Vardarbība Vēlēšanas Veselība Vides piekļūstamība Vides tiesības Viendzimuma laulība Viendzimuma pāru aizsardzība Vienlīdzīgas iespējas Žurnālisms Rādīt visas tēmas

Konference

Tiešsaiste: ERA konference par Eiropas tiesībām un Eiropas vērtību aizsardzību

16. oktobris / Brisele / Ar iepriekšēju reģistrēšanos iespēja sekot tiešsaistē

Eiropas Savienības Žana Monē (Jean Monnet) programmas trīsdesmitgades ietvaros Eiropas tiesību akadēmija (ERA) organizē augsta līmeņa konferenci par Eiropas vērtību aizsardzību Eiropas tiesībās.

Konferencē vispirms tiks detalizēti analizēts Eiropas vērtību saturs. Pēc tam nākamie paneļi dziļāk aplūkos to, kā Eiropas tiesības šīs vērtības aizsargā pret iekšēju un ārēju apdraudējumu. Konferencē tiks analizēti arī iespējamie konflikti starp vērtībām, ko aizsargā Eiropas Savienības tiesības no vienas puses un dalībvalstu konstitucionālās tiesības no otras puses. 

Konferencei būs iespējams sekot tiešsaistē ERA mājas lapā. Konferences straumēšana ir bez maksas, bet tai nepieciešams iepriekš reģistrēties.

Konferences vērotājiem būs arī iespēja tiešsaistē uzdot jautājumus konferences dalībniekiem. 

Sīkāka informācija un tehniskā informācija par pieeju semināram tiešsaistē ir pieejama Eiropas Tiesību akadēmijas mājas lapā

ERA (Academy of European Law) ir Eiropas tiesību ekspertīzes un debašu centrs, kas piedāvā iespējas mācīties, diskutēt un veidot kontaktus ar labākajiem jomas ekspertiem. ERA mērķis ir veicināt izpratni par Eiropas Savienības tiesībām un labāko praksi šajā jomā, nodrošinot praktizējošiem juristiem no visas Eiropas apmācību, kā arī forumu apspriedēm un informācijas apmaiņai.

Raksts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raksta saturu atbild raksta autors saskaņā ar Cilvēktiesības.info lietošanas noteikumiem.