Konference

ERA konference par mākslīgo intelektu un cilvēktiesībām

15.–16. aprīlis, Brisele, Konferencei varēs sekot tiešsaistē

15. un 16. aprīlī Briselē norisināsies Eiropas Tiesību akadēmijas (ERA) rīkotā konference “Mākslīgais intelekts un cilvēktiesības”. Tajā tiks diskutēts par aktuālākajiem izaicinājumiem, ko cilvēktiesību jomā rada mākslīgā intelekta straujā attīstība un aizvien vairāk trūkstošais regulējums. Konferencē īpaša uzmanība tiks pievērsta ar mākslīgo intelektu saistīto juridisko principu piemērošanai Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas un Eiropas Savienības Pamattiesību hartas gaismā.


Sīkāka informācija par konferenci ir atrodama ERA mājas lapā. Konferencei būs iespējams sekot līdzi arī tiešraidē.

ERA (Academy of European Law) ir Eiropas tiesību ekspertīzes un debašu centrs, kas piedāvā iespējas mācīties, diskutēt un veidot kontaktus ar labākajiem jomas ekspertiem. ERA mērķis ir veicināt izpratni par Eiropas Savienības tiesībām un labāko praksi šajā jomā, nodrošinot praktizējošiem juristiem no visas Eiropas apmācību, kā arī forumu apspriedēm un informācijas apmaiņai.

Raksts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raksta saturu atbild raksta autors saskaņā ar Cilvēktiesības.info lietošanas noteikumiem.