Seminārs

Seminārs par mediju lomu cilvēku tirdzniecības jautājumu atspoguļošanā

31. maijs / Iekšlietu ministrija, k-2, Čiekurkalna 1.līnija 1, 6. korpuss 353. konferenču zāle / Dalība bez maksas

2019. gada 31. maijā Iekšlietu ministrijā projekta cilvēku tirdzniecības apkarošanai – Bruģējot ceļu saskaņotam darbības ietvaram Baltijas jūras reģionā (HOF-BSR) – ietvaros norisināsies vienas dienas seminārs žurnālistiem un cilvēku tirdzniecības novēršanā iesaistīto institūciju pārstāvjiem.

Baltijas jūras valstu padome projekta HOF-BSR īstenošanu uzsāka 2018. gada 3. septembrī. Projekta virsmērķis ir attīstīt Baltijas jūras reģionu kā reģiona modeli cilvēku tirdzniecības upuru identificēšanā, visaptverošas un ilgtspējīgas palīdzības nodrošināšanā.

Viens no projekta mērķiem ir vērst uzmanību uz dzimumu aspektu cilvēku tirdzniecībā un upuri nosodošu stereotipisku attieksmi, nodrošinot masu medijus ar zināšanām un rīkiem, kas nepieciešami, lai informētu sabiedrību par cilvēku tirdzniecības gadījumiem.

Ņemot vērā minēto, projekta ietvaros Iekšlietu ministrija organizē vienas dienas semināru 2019. gada 31. maijā no plkst. 10.00 līdz 16.00, lai nodrošinātu interaktīvu diskusiju, kuras mērķis ir veidot informācijas apmaiņas un sadarbības platformu tās dalībniekiem, iegūstot jaunas zināšanas, pilnveidojot izpratni par cilvēku tirdzniecību, apmainoties ar pieredzi un labās prakses piemēriem.

Ar semināra darba kārtību var iepazīties Iekšlietu ministrijas informatīvajā portālā par cilvēktirdzniecības mazināšanas tēmu un aktualitātēm Latvijā.

Sanāksmes laikā tiks nodrošinātas pusdienas un kafijas pauzes, tiks segti transporta izdevumi braucieniem pa Latviju.

Pieteikumus dalībai seminārā lūgums nosūtīt Iekšlietu ministrijas Nozares politikas departamenta vecākajai ekspertei Lāsmai Stabiņai uz elektroniskā pasta adresi līdz 2019. gada 10. maijam.

Raksts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raksta saturu atbild raksta autors saskaņā ar Cilvēktiesības.info lietošanas noteikumiem.