Konference

Erasmus+ Žana Monē konference “Konkurence, lielie dati un pamattiesības”

6.–7. decembris / Rīgas Juridiskā augstskola, Strēlnieku iela 4-k2, Rīga / Dalība bez maksas

© RJA

Rīgas Juridiskā augstskola rīko Erasmus+ Žana Monē konferenci “Konkurence, lielie dati un pamattiesības”, kas notiks 6. un 7.decembrī. Šis būs jau otrais pasākums Eiropas Savienības Erasmus+ programmas atbalstītajā četru konferenču sērijā, kas veltītas pamattiesībām Eiropas Savienības robežās.

Konferencē uzstāsies nozīmīgi IT un konkurences tiesību, kā arī datu drošības eksperti — pasniedzēji, juristi, tiesneši un valsts ierēdņi no Apvienotās Karalistes, Itālijas, Spānijas, Ungārijas, ASV, Latvijas un Igaunijas. Viens no galvenajiem runātājiem konferencē būs auditorfirmas Deloitte partneris Igors Rodins, kas ir pētījis ētiskos izaicinājumus, būvējot mākslīgo intelektu. 

Konferencē uzstāsies arī datu aizsardzības un lielo datu regulējuma eksperts un Turīnas Politehniskās universitātes asociētais profesors Alessandro Mantelero, asociētais profesors no Neapoles Federico II universitātes Amedeo Arena, Latvijas Satversmes Tiesas priekšsēdētāja un Rīgas Juridiskās augstskolas pasniedzēja Ineta Ziemele, Sorainen juridiskā biroja zvērināts advokāts Andris Tauriņš un citi. 

2018. gada 6.–7. decembris
Rīgas Juridiskās augstskola, Strēlnieku ielā 4-k2, Rīga

Konferences darba valoda ir angļu.

Konferences programma

Reģistrējies (vietu skaits ierobežots)